BG EN

Весела Бончева премина в полски тим, Габи Цветанова ще играе в Олимпиакос

Волейбол

Весела Бончева премина в полски тим, Габи Цветанова ще играе в Олимпиакос

8016
на 17.06.2015
Весела Бончева премина в полски тим, Габи Цветанова ще играе в Олимпиакос
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Разпределителката на шампионския тим на Марица Пловдив Весела Бончева (на снимката) няма да се състезава за "жълтите" през следващия сезон.

препоръчано

25-годишната плеймейкърка, която през сезон 2014-2015 триумфира с титлата и националната купа на България с отбора от града под тепетата, подписа едногодишен договор с Девелопрес СкайРес (Жешув), завършил на единадесето място в елитната ОРЛЕН Лига на Полша.

В същото време, друга героиня от Мексико 2009 – диагоналът Габриела Цветанова, която е състезателка на Марица, се разбра с чуждестранен отбор за следващия сезон. Миналото лято Габи подписа двугодишен контракт с пловдивския клуб, но почти веднага бе преотстъпена на гръцкия Панаксиакос (Наксос), без да играе в официални срещи със състава на Иван Петков. След един доста успешен сезон с този тим тя преминава в гранда Олимпиакос (Пирея) с договор за една година. /БГНЕС

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК