Веселин Великов: Благодаря на русенци за подкрепата

12014
на 02.08.2015

"Благодаря на всички русенци, които подкрепиха отбора на Дунав. Сигурен съм, че момчетата ще продължават да доказват, че заслужават доверието им", сподели старши-треньорът на "драконите" Веселин Великов.

Вчера дунавци победиха втория отбор на Литекс с 4:1 в мач от втория кръг на "Б" група. Над 5 000 зрители подкрепиха "небесносините" в първото им домакинство след завръщането им в професионалния футбол на 1 август на Градския стадион в Русе. "Владеехме играта през цялото време. Вместо да поведем с 3-4 гола още през първото полувреме обаче допуснахме гол за 0:1 в началото на второто полувреме. Въпреки това, момчетата не се отказаха и доказаха, че заслужават победата. Публиката също помогна много за обрата", коментира Великов.

Той не пропусна да похвали всички свои футболисти за играта по време на срещата с Литекс-2. "Доволен съм от всички футболисти. Дори Мартин Луков. На всеки се случва да прави грешки. Той обаче е много добър вратар и тепърва ще показва това, на което е способен.

Не мога да не отлича и Светослав Читаков, който във втори пореден мач се включва по перфектен начин от резервната скамейка. Вкара победния гол в Разград, а в Русе направи асистенция и отбеляза за 2:1", каза дунавският наставник. Той изрази надежда, че с тази игра и желание, което демонстрират "драконите" в следващото домакинство ще имат още по-голяма подкрепа по трибуните на Градския стадион в Русе. Междувременно момчетата от "небесносинята" агитка вече подготвят и пътуването до Бургас, за да подкрепят своите любимци в мача с Нефтохимик на 9 август от 20 часа.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)