BG EN

ВЗЕМЕТЕ ТЕЗИ ПАРИ: Шофьор подхвърли 100 кинта на ченгета

Крими

ВЗЕМЕТЕ ТЕЗИ ПАРИ: Шофьор подхвърли 100 кинта на ченгета

10766
на 20.10.2023
ВЗЕМЕТЕ ТЕЗИ ПАРИ: Шофьор подхвърли 100 кинта на ченгета
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Опит за подкуп на полицаи в Стара Загора. 41-годишен мъж е задържан, след като подхвърлил банкнота от 100 лв. в полицейска кола.

препоръчано

Целта - да не му бъде съставен акт. Той бил заловен да шофира без включени светлини, съобщиха от МВР. 

В хода на проверката е установено още, че автомобилът не бил минал годишен технически преглед, а водачът управлявал с шофьорска книжка с изтекъл срок на валидност.

Той не представил и свидетелство за регистрация на колата - част 2.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК