ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ани Цолова отново остана без Виктор Николаев в студиото на „Здравей, България” и започна да прави гаф след гаф, отчитат редовните зрители на Нова тв. Отсъствието на партньора на водещата сутрин не й се отразява никак добре и всеки път, когато го няма, тя успява да се издъни в ефир. Виктор е в отпуска вчера и днес и ще се върне на екран в понеделник, а това е вече четвъртата му почивка от началото на годината, докато Цолова отсъства само веднъж.
Както и предишните пъти обаче Ани не смогва да приказва сама близо 3 часа в ефир и дали от умора, или от разсейване прави по някой фал. Днес сутринта се обърка сериозно с името на починалата заради закъсняла линейка фотографка. В студиото на „Здравей, България” гостува приятел на 40-годишната жена от София, която се казва Елизабет.
Човекът бе привикан да обясни какво точно се е случило във фаталната вечер, в която загина майката на 15-годишно дете. Представяйки госта си обаче Ани Цолова заяви, че той е близък на починалата Катя, обърквайки се с блъснатото от кола в Пловдив момиче. В първия въпрос към госта си тя отново каза Катя вместо Ели и бе поправена от госта си. Разбрала грешката си Ани се изчерви и извини няколко пъти, при което пролича че е доста нервна и до края на разговора продължи да прави лапсуси и продължителни паузи при задаване на въпросите, които явно й бе трудно да формулира.


