ГОРЕЩО
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ЧАС ПИК
Вкараха в розова килия бизнесдамата, хапала и псувала полицаи в Слънчев бряг
29961
на 10.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
29-годишната Силвия Апостолова от Несебър е хотелиерката, нападнала полицаи след стандартна проверка на личните й документи, пише Флагман.бг. Тя е привлечена като обвиняем за лека телесна повреда и от вчера се намира в новия арест на бургаския затвор, където стените на килиите за жени са боядисани в розово.
препоръчано
Мярката за неотклонение на буйната хотелиерка е удължена на 72 часа.
Припомняме, че побеснялата баровка започнала да обижда и псува ченгетата, като дори захапала за ръката на единия от тях. Силвия била добре позната на органите на реда, като и преди си позволявала подобно поведение спрямо полицаите в курорта.


