ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
Животът днес
ВМА и Народният театър подписват Меморандум за сътрудничество и партньорство
4799
на 04.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 4 ноември от 12.00 ч. Военномедицинска академия и Народният театър „Иван Вазов” ще подпишат Меморандум за сътрудничество и партньорство. Документът ще бъде парафиран от началника на ВМА генерал-майор член-кореспондент професор Николай Петров,д.м.н. и от директора на театъра Мариус Донкин. Двамата ще разяснят целите, приоритетите и формите на сътрудничество, съобщават от здравното ведомство.
препоръчано
Подписването на Меморандума ще се състои в сградата на Военномедицинска академия.
РИСК ОТ ПЪРВАТА ГЛЪТКА? Има ли безопасно количество алкохол
116
преди 53 сек
Цигарите поскъпват от август - ето с колко
13364
преди 2 часа
Проф. Ива Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа
5494
преди 7 часа


