ГОРЕЩО
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Военните лидери в Буркина Фасо в четвъртък заявиха, че са сменили временно изпълняващия длъжността президент на страната Мишел Кафандо, предава АФП.
препоръчано
Заявлението на генералите е било излъчено в ефира на местната телевизия. Военните са съобщили също, че прекратяват работата на временното правителство.
„Военният комитет има намерение да проведе извънредни избори“, казва се в разпространената декларация на военната върхушка.
По-рано стана известно, че националната гвардия, лоялна на бившия държавен глава Блез Компаоре, е арестувала временния президент, министър-председателя и членовете на правителството.
В Буркина Фасо арестуваха президента и премиера
5618
на 17.09.2015


