ГОРЕЩО
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерският съвет прие постановление, с което одобри допълнителен трансфер в размер на 142 888 760 лева по бюджета на държавното обществено осигуряване за 2022 година.
препоръчано
Средствата са за еднократно изплащане на допълнителна сума в размер на 70 лева на всеки пенсионер през април 2022 година. Допълнителната сума ще се изплаща независимо от размера на получаваната пенсия и ще достигне до над 2 милиона пенсионери.
Правителственото постановление е прието неприсъствено.


