ГОРЕЩО
ЕПИЧЕН ПРОВАЛ: "Евровизия" в Бургас - европейски ритник в слабините на Терзев. София губи милиони...
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Българското правителство се опитва да води сложна политика, която едновременно да е в интерес на България, ЕС и НАТО, но и да не дразни Русия
Изборът на Бургас за домакин на "Евровизия" е шамар срещу ППДБ и Васил Терзиев, който превърна София в кочина
ЛУДОСТ В БУРГАС: Нощувките за "Евровизия" удариха 18 000 евро
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Двете момичета от Младежкия хълм остават в ареста
СВЕТЪТ ДНЕС
Въпросът за бъдещите отношения с Русия раздели кандидатите за бъдещ президент на Франция
6215
на 22.03.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По данни на по-голямата част от обществените допитвания центристът Еманюел Макрон е бил победител в първия рунд от дебатите между кандидатите за президент на Франция.
препоръчано
Той е изглеждал по-убедително от своите основни съперници - бившият премиер Франсоа Фийон и лидерът на партия Национален фронт Марин Льо Пен. Наред с другите неща, Макрон се разграничи от тях по въпроса за бъдещите отношения с Руската федерация - той призова за „избягване на сближаване“ с руския президент Владимир Путин.
Въпреки това, експертите определят Еманюел Макрон като прагматик и опортюнист, който днес може да говори едно, а утре - обратното. Това пише броят от сряда на руския вестник „Коммерсант“.
Яхта за над 8 милиона евро потъна край Италия
10986
преди 3 часа
Полша ще даде на Украйна ракети за системите Patriot
7478
преди 5 часа


