BG EN

Вътрешният министър Пламен Узунов освободи зам.-директори на полицията в няколко областни града

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Вътрешният министър Пламен Узунов освободи зам.-директори на полицията в няколко областни града

15671
на 01.03.2017
Вътрешният министър Пламен Узунов освободи зам.-директори на полицията в няколко областни града
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служебният вътрешен министър Пламен Узунов е освободил със своя заповед четирима зам.-директори на областни дирекции, съобщиха от пресцентъра на МВР, цитирани от Дарик. Става въпрос за заместниците в градовете Пловдив, Варна, Бургас и Хасково. От министерството обясниха, че това се прави с цел оптимизация, тъй като единствено в тези четири града зам.-директорите не са изпълнявали съвместно друга длъжност.

препоръчано

 

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК