BG EN

Газова бутилка избухна в Пазарджик, един е в болница

ЧАС ПИК

Газова бутилка избухна в Пазарджик, един е в болница

4143
на 20.08.2014
Газова бутилка избухна в Пазарджик, един е в болница

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Възрастен мъж от Пазарджик е пострадал при инцидент с газова бутилка, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи-Пазарджик, предаде агенция "Фокус".

препоръчано

Сигнал за случилото се бил получен в Регионалната дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението”-Пазарджик около 17.00 часа.

Станало ясно, че минути по-рано 61-годишен пазарджиклия сменил празната си газова бутилка с пълна. Със съпругата му обаче усетили мирис на газ и за съжаление в резултат на искра се получил взрив.

На мястото незабавно били изпратени екипи на пожарната, полицията и "Спешна помощ". Мъжът е транспортиран и настанен в Многопрофилната болница за активно лечение-Пазарджик по първоначални данни с изгаряния от 2-ра степен.

Пожарникарите са обезопасили периметъра около засегнатото жилище. Според огнеборците вероятна неизправност на редуцир вентила на бутилката е станала причина за инцидента.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
СРАМ И РЕЗИЛ! Дерибеят на Доган - Хасан Адемов, се оплете в оправдания за предизборните акции в Хасково и Якоруда (ВИДЕО) СРАМ И РЕЗИЛ! Дерибеят на Доган - Хасан Адемов, се оплете в оправдания за предизборните акции в Хасково и Якоруда (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК