ГОРЕЩО
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хомосексуалните двойки преобърнаха света с искане да им бъде позволено да се женят, но сега е време да им бъде позволено и да се развеждат, след като съдът в Мисури отхвърли молбата за развод на бивша гей двойка.
Двамата мъже се венчали в щата Айова преди две години, но сега се опитват да се разведат в Сейнт Луис. Върховният съд в щата Мисури се обяви за некомпетентен по въпроса, тъй като в щата еднополовите бракове все още са забранени.
"Хомосексуалните бракове са противоконституционни в щата Мисури. Ето защо съдът отказва да разведе гей двойка, която се е оженила на други място", обяви съдията, пише БГНЕС.
препоръчано
Шведски изтребители прехванаха руски военни самолети над Балтика
1263
преди 4 минути
Преизбраха Виктор Орбан за лидер на унгарската партия ФИДЕС
2738
преди 27 минути
SpaceX разтърси Уолстрийт: Компанията вече струва 2,1 трилиона долара
4052
преди 44 минути
САЩ дадоха зелена светлина на сделката, която пренарежда Холивуд
6341
преди 1 часа


