BG EN

Ген. Атанасов за КТБ: Контролирано се изпуска информация

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Ген. Атанасов за КТБ: Контролирано се изпуска информация

7087
на 18.05.2015
Ген. Атанасов за КТБ: Контролирано се изпуска информация
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Тетрадките, пълни с имена на всякакви хора, сами по себе си нищо не означават. Нормално е един банкер да приема различни хора", коментира в студиото на сутрешния блок на Нова телевизия депутатът от ГЕРБ Методи Андреев появилият се в края на миналата седмица списък на Цветан Василев.

препоръчано

Той разказа, че има обаче по-интересен списък с имена на хора, които са разделени на рискови или не. Депутатът обясни, че рисков според критериите, примерно би бил той, тъй като е народен представител втори мандат, а тези които са били един мандат в парламента не са рискови.

Ген. Атанас Атанасов също коментира темата.

"Контролирано се изпуска информация, за да се отклонява вниманието от основния въпрос, който е: Кои са тези кухи фирми, които изтеглиха милиони?", каза ген. Атанасов. 

"Важно е да се види кои са ходили при Цветанов, кога са ходили, но е важно да се проследи наистина пътят на парите, поясни той.

"Важното е институциите да действат съгласно закона", каза още ген. Атанасов.


Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК