Георги Миланов с гол и асистенция за ЦСКА (Москва)

7942
на 17.07.2016

Българският полузащитник Георги Миланов блесна с гол и асистенция при успеха на ЦСКА (Москва) над Арсенал (Тула). Миланов се появи през второто полувреме и минута по-късно покачи на 2:0 с много елегантно изпълнение. Бибрас Натхо беше дал аванс на московските армейци в 42-ата минута от дузпа. Само две минути след като се разписа, Миланов събра погледите с много ефектна асистенция, предава Спортал. Българският национал можеше да стреля от наказателното поле, но спря за секунди и върна към Зоран Тошич, който прати топката в сглобката за 3:0.

Гостите от Тула върнаха едно попадение в 51-ата минута чрез Горбанец. Спартак (Москва) спечели със същия резултат 3:1 срещу Йънг Бойс (Швейцария) в друга контрола в градчето Хур, Швейцария. Ивелин Попов започна като титуляр, но беше заменен в 61-ата минута от казахстанеца Александър Зуев при 1:1. Домакините поведоха в 17-ата минута, но Куинси Промес, Зе Луиш и Лоренсо Мелгарехооформиха крайния резултат

Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)