ГОРЕЩО
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
СВЕТЪТ ДНЕС
Германската полиция е освободила арестуван по подозрение в подготовката на терористичен акт сирийски граждани
3048
на 01.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Германия е пуснала на свобода 17-годишен бежанец от Сирия, който бе задържан по подозрение в подготовка на терористичен акт в Берлин, съобщава РИА Новости, като се позовава на съобщение в официалната страница в „Туитър“ на полицията на федерална област Бранденбург.
препоръчано
„Сириецът Нидал А. е освободен от ареста по решение на прокуратурата на град Потсдам“, се посочва в съобщението.
Отбелязва се, че следствието не е успяло да установи причасност на Нидал А. към подготовката на терористичен акт или към каквато и да е групировка.
Превод и редакция: ПИК
Десетки ранени, сред които 5 деца, при удар между два трамвая в Москва (СНИМКИ)
2360
преди 13 минути
Стражите на Ислямската революция заплашиха с убийство Бенямин Нетаняху
5271
преди 1 часа
Ким Чен Ун отново заведе дъщеря си на официално събитие
7119
преди 2 часа
Петима ранени при ракетен обстрел на международното летище в Багдад
4684
преди 2 часа


