ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Бащата на адвоката от ППДБ Стоян Мемцов, свързван с неонацистите от "Кръв и чест" - комунист и собственик на явочна квартира на ДС (СНИМКИ)
НОВО 20! ЦИК обяви: Машините за президентските избори през октомври са с изтекла гаранция
БЕЛЕЗНИЦИТЕ ЩРАКНАХА! Три нацита от "Кръв и чест" остават зад решетките, баща и син - сред най-отявлените активисти на неонацистите
Явор Колев: ТикТок не е съдебна зала - случилото се в Пловдив е ужасно, но си има предистория...
СЛЪНЧЕВО И ВЕТРОВИТО! Вълните по морето катерят до три бала (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германците се пристрастяват към местното вино през пандемията от коронавирус и винопроизводители отчитат значително търсене през последните седмици, информираха БТА и ДПА.
препоръчано
Продажбите и приходите от тях са нараснали с по 9,5 процента през март спрямо предходния месец, съобщи днес Германският винен институт.
Ограничителните мерки срещу разпространението на коронавируса в Германия бяха въведени в средата на март.
свързани новини
БЕЗ МАСКА: Меркел се запасява с тоалетна хартия и вино (СНИМКА)
33839
на 21.03.2020
За първото тримесечие продажбите на германско вино са нараснали с 4 процента спрямо същия период миналата година, според изследователския институт Нилсен (Nielsen). Приходите са се увеличили с 2 на сто.
ЕС подготвя най-мащабния пакет санкции срещу Русия от началото на войната
4781
преди 37 минути
Британските служби държат "Кръв и чест" под око: Причината е тревожна
10853
преди 2 часа
Украйна удря руски складове и рафинерии с британски дронове
13304
преди 16 часа
Задигнаха безценни творби на Антонело да Месина
7283
преди 17 часа


