BG EN

Гигантски блин, достоен за Гинес, пекат в Москва на Заговезни

СВЕТЪТ ДНЕС

Гигантски блин, достоен за Гинес, пекат в Москва на Заговезни

6054
на 13.03.2016
Гигантски блин, достоен за Гинес, пекат в Москва на Заговезни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Блин (палачинка), достоен за Книгата на рекордите на Гинес, ще приготвят в неделя в Москва на Заговезни - последния ден преди Рождественския пост.

Кулинарният шедьовър ще бъде приготвен в градината на Ермитажа.
Вече почти 10 години различни руски градове безуспешно се опитват да опекат блин с диаметър 3 метра, но никой все не е успял да преобърне такава гигантска палачинка, без тя да се разчупи. Тази година в битката за рекорда се включва Москва. Блинът ще боде изпечен по нетрадиционен начин, обещаван организаторите.

препоръчано

Този блин ще е с претенциите да е най-големият в Русия. Тиганът за него тежи 800 кг и ще се монтира с помощта на кран, обясняват организаторите.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО) Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК