ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Главният мюфтия Мустафа Хаджи отправи важно послание във връзка с началото на предизборната кампания. Той забрани политическите послания в храмовете на мюсюлманите у нас.
препоръчано
Всички служители и свещенослужители на Мюсюлманското изповедание, заемащи назначаеми или изборни длъжности, да не използват религиозната институция, респективно служебното си положение за политическа агитация. Призовавам всички български граждани и в частност тези с мюсюлманско вероизповедание да упражнят правото си на глас, но да не използват верското си убеждение за политически цели", заяви във фейсбук главният мюфтия.

свързани новини
Ето какво си казаха Борисов и главният мюфтия Мустафа Хаджи в Министерски съвет
26314
на 12.10.2018


