BG EN

"Годзила" с чудовищни приходи

Шоу свят

"Годзила" с чудовищни приходи

17531
на 22.05.2014
Годзила с чудовищни приходи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Втората американска версия на японски звяр "Годзила" надмина всички очаквания и прогнози за финансовото си представяне. Благодарение на добрите отзиви и силната маркетингова кампания на "Уорнър" филмът стартира глобалния си поход с приходи от близо 200 млн. долара от продадени билети.

препоръчано

Само в Северна Америка чудовищният хит направи 93 млн. за първите 3 дни разпространение. Или с около 20 милиона повече от очакваното. Страхотният финансов успех вдъхнови продуцентите за продължение, което феновете очакват, че отново ще бъде режисирано от Гарет Едуардс. Критическият зрителски консенсус е, че той успя да върне магията във филмите за гигантски чудовища и да предложи на зрителите един по-неконвенционален комерсиален спектакъл.


В България "Годзила" също е на първо място по приходи от премиерния си уикенд с 238 000 лева от близо 24 000 продадени билета, пише "Труд".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК