Голът на сезона! Куадрадо превъртя играта (ВИДЕО)

ВИДЕО

13027
на 06.02.2017

Ювентус победи Интер с 1:0 в дерби от 23-ия кръг на Калчото. Куадрадо донесе победата на домакините с изстрел от далечна дистанция, при който топката разтраши да скъса мрежата.

Юве е лидер в класирането с 54 точки. Наполи е с 48, а Рома с 47 точки. Четвърти в класирането е отборът на Лацио, Интер към момента заема петата позиция.

Двубоят между Ювентус и Интер бе изгледан от мениджъра на Челси и бивш наставник на Юве Антонио Конте. Той присъства на дербито след победата на "сините" над Арсенал с 3:1 във Висшата лига. Националният селекционер на Аржентина Едгардо Бауса също бе на "Ювентус стейдиъм”.

Куадрадо в 45-ата минута реализира един от най-красивите голове за сезона въобще, с шут от далечна дистанция, при който топката доби уникална траектория и скорост. Попадение, което може да претендира за Гол на сезона в Калчото, поради важността на срещата и самото ювелирно изпълнение.

Така серията на "нерадзурите" от седем поредни победи в първенството бе прекъсната.

Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция Митници (ВИДЕО) Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция "Митници" (ВИДЕО)