ГОРЕЩО
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Интензивен е трафикът на ГКПП ''Калотина'' и "Капитан Андреево"
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожар на приблизителна площ 300 декара е възникнал в близост до Симеоновград в ранния следобед днес, съобщиха от областната администрация в Хасково, цитирани от БНР.
препоръчано
Огънят е обхванал сухи треви, храсти, шубраци и широколистна гора северно от града, като периметърът продължава да се разпространява.На мястото за овладяване на пожара работят пет екипа на "Пожарна безопасност и защита на населението".
Вероятната причина за бедствието е човешка небрежност, допълниха от регионалната дирекция на пожарната.
От областната администрация припомниха, че за днес и утре в региона има код за екстремна опасност от пожари.
свързани новини
Пожар бушува до АМ „Струма“
12176
на 27.07.2020
Нов пожар избухна край Хасково
19061
на 23.07.2020


