ГОРЕЩО
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев: Нямаме проблем с инфлацията
СЛЪНЧЕВО! Облаци се скупчват над планините следобед, температурата гони 29° (КАРТИ)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голяма авария на водопровод остави без вода част от жителите на пловдивския район “Тракия“, информира "Дарик радио". По думите на жена от блок 83, водата е спряла още рано сутринта и все още не е пусната. Хората се тревожат, че над 10 часа няма нормално водоподаване и липсва информация за това, кога ще бъде възстановена.
препоръчано
От диспечерската база на водоснабдителното дружество обясниха, че дежурните екипи работят по отстраняването на проблема, но на този етап не е ясно кога ще бъде остранен. Причината за аварийното спиране на водата е спукан водопровод до блок 80. Засегнати са близките жилищните блокове в тази част на квартала.
Разкриха още подробности за новото ценно откритие в Хераклея Синтика
11757
преди 11 часа
Извадиха живи 30 овце от пожар в асеновградско село
8194
преди 13 часа
Старите топломери стават незаконни
9810
преди 14 часа


