Гонзо със сериозен успех в шампионата! (Шансовете да наследи Люпко са...)

25595
на 22.10.2016

Черно море записа победа при гостуването на Ботев Пловдив в мач от 11-ия кръг на Първа лига. В голов спектакъл на Коматево "моряците" се наложиха с 3:2, постигайки първата си победа над тима на Ботев в Пловдив от 2003 година насам. Двубоят започна отлично за варненци, които още на почивката водеха с 3:0 след попадения на Иван Коконов (3’), Даниел Георгиев (30’) и Уго Секо (42’).

След почивката домакините направиха всичко възможно да стигнат поне до точката. Първо в 62-ата минута Серкан Юсеин намали за 1:3, след като се разписа с удар от границата на наказателното поле. Седем минути по-късно "канарчетата" завързаха още повече срещата с втори гол, който този път бе дело на Радослав Терзиев. За повече обаче домакините нямаха сили и така победата остана за Черно море. След успеха варненци се изкачиха до четвъртата позиция с 20 точки, докато Ботев е шести със 17 пункта.

Така Гонзо се представя много добре в родния шампионат този сезон като наставник на Черно море. При оставката на Петрович, обаче името на Иванов засега не се сочи сред кандидатите за нов треньор на "сините". Шансовете Георги да наследи Люпко са минимални.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО) Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО)