BG EN

ГОРЕЩ СЛУХ: Криза за торби с кеш - ПП закъсаха предизборно. Сваля ли Жоро Секретарчето цената на купения вот?

Час Пик ГЛАВНА

ГОРЕЩ СЛУХ: Криза за торби с кеш - ПП закъсаха предизборно. Сваля ли Жоро Секретарчето цената на купения вот?

76192
преди 2 часа
ГОРЕЩ СЛУХ: Криза за торби с кеш - ПП закъсаха предизборно. Сваля ли Жоро Секретарчето цената на купения вот?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пълзи горещ слух, че ПП са закъсали за пари предизборно, а в акцията за справянето с проблема рамо ударя изпълняващият длъжността главен секретар на МВР Георги Кандев.

препоръчано

"Мой източник в ПП ми каза, че нямат достатъчно пари за изборите и вече не на 121, а на 31 депутата се надяват, та отчаяно се мъчат да свалят цената на купения вот.

Това обяснява и защо от вчера Жоро Секретарчето, авер и градски на Умник Гюро, който го уреди в МВР при Емо Узото, постоянно разправя, че цената на един глас е само 30-40 евро, при положение, че арестуваните от "нашето" МВР "търговци на гласове" са хващани с банкноти от по 50 и 100 евро!

Целта е чрез медиите да се внуши на народонаселението (особено на неговата по-мургава част), че 30-40 евро е пазарната цена на вота, та като тръгнат пепейските търговци другата седмици из маалите, да могат да спазарят за по толкова ромския вот", разкри в социалната мрежа политическият анализатор Тома Николов.

Драгият читател със сигурност помни как навремето, когато Кирил Петков и Лена Бориславова бяха в партията, договоряха по телефона "торбите с кеш" с "Пламен" и с на "Бейкролса" шефчето". 

Тези дни стана ясно, че от началото на предизборната кампания няма желаещи да даравят на „Промяната“. Венко Сабрутев е дарил едни 10 хиляди евро, а дребни преводи са направени и от две негови колежки – Айлин Пехливанова и Деница Симеонова.

"Знам за един пепейски депутат от Пазарджишко, дето татко му е решил да му подари за Великден едни 1270 гласа от 23 ромски секции (знам и секциите кои са, и гласовете във всяка по колко са, пусках вече справка за предните избори), та явно иска по-тънко да му излезе подаръка! То с тия парламенти от по няколко месеца хич не излиза изгодно подобна инвестиция, 'начи...

Обаче крива им е сметката на пепейците, защото най-прогресивните мунчовисти на света също са плъпнали по махалите и дават доста повече за глас (техният цвят е ЗЕЛЕНО, ако ме разбирате).

Затова очаквам плачевни резултати за ПП из страната (при все "нашето" МВР) и към днешна дата адаптирам прогнозата си за до 28 депутата надолу до 27 максимум!", добави Николов в мрежата. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК