ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Силни проливни дъждове се изляха през последното денонощие в някои крайбрежни и централни райони на Китай, в някои места е паднал и град, съобщи агенция „Сина“.
препоръчано
Там са паднали от 100 до 170 мм валежи. В окръг Лину, централната провинция Хунан, е паднал град с размерите на кокоше яйце. Червен код е въведен за летището в южния мегаполис Шенчжшен, там са отмени над 50 полета.
В момента на летището се струпали 8400 пътници, които не могат да излетят. Метеоролозите прогнозират, че силните валежи ще продължат до сряда. /ТАСС
Градушка падна в Харманли
22710
на 12.03.2016


