ГОРЕЩО
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Пропагандата на ченгетата е невероятна: Никой никъде не е канил Радев
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръцка съдийска бригада, водена от 37-годишният Анастасиос Сидиропулос ще ръководи срещата между Пари Сен Жермен и Лудогорец.
препоръчано
Двата тима излизат на "Парк де Пренс" в Париж на 6 декември (вторник) от 21:45 часа в двубой от последния кръг в група "А" на Шампионска лига. Сидиропулос е съдия на ФИФА от 2011 година. Ръководи двубои от евротурнирите от 2013 година.
Асистенти на Сидиропулос ще бъдат Дамянос Евтимиадис и Полихронис Костарас. Четвърти съдия на срещата е Лазарос Димитриадис.
СКАНДАЛ В ПСЖ! Играч на парижани унизи треньора Емери
12084
на 23.11.2016
Уест Хям с "НЕ" към Реал и ПСЖ
14273
на 15.11.2016
Играч на "Левски" скочи на Лудогорец
26994
на 04.12.2016


