BG EN

Гърците не са оптимистично настроени за ЕС

ЕС

Гърците не са оптимистично настроени за ЕС

6121
на 04.08.2017
Гърците не са оптимистично настроени за ЕС
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Одобрението за еврозоната достигна най-високите си стойности от 2004 г. насам, показва ново проучване на Eвробарометъра, но гърците остават сред най-неоптимистичните европейци за блока, предава Greek Reporter. 

препоръчано

Според последното изследване, подготвено за Европейската комисия, 73% от гражданите в еврозоната подкрепят членството в единната валута, като се наблюдава увеличени от 3% спрямо 2016 г. 

Но подкрепата в Гърция, която след седем години на икономии остава под контрола на кредиторите от еврозоната, достига едва 64%. Същевременно общо 95% от гражданите смятат, че икономическата ситуация в страна е „лоша“.

 

 

 

Фокус

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК