ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Очаква се Софийският градски съд да поиска постоянен арест за данъчната служителка, поискала 1000 евро подкуп.
препоръчано
Жената беше арестувана, след като чужд гражданин подаде сигнал за изнудване. Заплахата била, че ако не даде парите, данъчните ще блокират сметките на фирмата му.
Любопитна подробност е, че жената бързала да вземе сумата, защото заминавала на екскурзия в Куба. Става дума за служителка в отдел „Ревизии" в НАП - София с дългогодишен опит. При обиск у нея е била открита значителна сума пари.


