ГОРЕЩО
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
Гълъб Донев на среща с Кристалина Георгиева - ето какво обсъдиха
Модернизацията на лифта до Мальовица е с всички законни разрешителни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два пътнически самолета Boeing 737 на компаниите American Airlines и Southwest Airlines са се сблъскали на пистата на международното летище в Детройт (щата Мичиган). Инцидентът е станал рано тази сутрин, съобщава ТАСС.
препоръчано
На борда и на двата самолета е имало пътници. По предварителни данни никой от тях не е пострадал.
В резултат на инцидента едната от машините е с повредено крило, а другата – с повредена задна част. При сблъсъка не е имало изтичане на гориво.
свързани новини
Трима души загинаха при самолетна катастрофа в Русия
5867
на 06.02.2016
Въздухоплавателните средства ще бъдат огледани от експерти на Националното управление по безопасност на транспорта на САЩ.
Причините за инцидента към момента не са известни. По случая е започнало разследване.


