ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама граждани на Мали са били арестувани в северната част на страната за връзка със смъртоносната атака в курорт в Кот д'Ивоар, за която пое отговорност терористичната групировка „Ал Кайда“, съобщиха източници в силите за сигурност, пише "Глобал Поуст'.
препоръчано
Двамата са били арестувани в петък и събота, след индикации, че „активно са участвали“ в джихадисткото нападение от 13 март срещу три хотела и плаж в Кот д'Ивоар, при което загинаха 19 души.


