ГОРЕЩО
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ЗА ДА НЯМА ГРЕШКИ: ППДБ с нови телевизионни опорки по случая "Петрохан“
ГРЕДА: Коцев отсвирил Асен Василев за листите на ППДБ във Варна
УЖАСЪТ „Петрохан“: Николай Златков и 15-годишният Александър – обезкосмени; уреди за клизма и лазерен епилатор, открити в кемпера на Калушев и в къщата в с. Българи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две мощни земетресения разлюляха едно след друго югозападната част на Тихия океан, съобщи днес геологическата служба на Австралия, информира ТАСС.
препоръчано
Първото земетресение, с магнитуд 5,5 по Рихтер, беше в Новогвинейско море, наричано и Море на Бисмарк. Епицентърът му е бил на около 50 км на изток от крайбрежието на Папуа-Нова Гвинея и на дълбочина около 198 километра.
Девет минути по-късно земетресение с магнитуд 5,1 имаше в Соломоново море. Епицентърът му е бил на дълбочина 60 км и на около 150 км западно от столицата на Соломоновите острови - Хониара.
свързани новини
Земетресение разлюля Чили
4783
на 22.11.2012
Съобщения за опасност от цунами не са получени.
Турски кораб премина успешно през Ормузкия проток
2581
преди 24 минути
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
3255
преди 24 минути
Откриха телата на екипажа от американския самолет цистерна, който падна в Ирак
4110
преди 44 минути


