ГОРЕЩО
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Депутатите не приеха Румяна Бъчварова да бъде изслушана във връзка с напрежението в Гърмен
5887
на 27.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Депутатите не приеха вицепремиерът Румяна Бъчварова да бъде изслушана във връзка с напрежението в Гърмен, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Предложението бе направено от народния представител от ПП "Атака" Десислав Чуколов. Той заяви, че именно парламентът е най-адекватното място, където Бъчварова да дойде и да бъде изслушана.
"Няма да я посрещнем с освиркване. Трябва да разберем има ли задържани, какво се случва. Случаят в Гърмен не бива да бъде замитан под килима", заяви Чуколов. Депутатите гласуваха с 65 гласа "за", 49 "против", а 32 се въздържаха.
Жандармерия охранява гетото в Гърмен, помиряване няма да има
23112
на 27.05.2015


