Детронираха ЦСКА, сензацията е факт! Груби грешки на "червените", а Локо...

41271
на 21.09.2016
Детронираха ЦСКА, сензацията е факт! Груби грешки на червените, а Локо...

Отборът на ЦСКА е детрониран в турнира за Купата на България. "Червените" няма да защитят трофея си. Тимът от "Армията" отпада в началото на надпреварата, този сезон.

В мач от 1/16-финалите Локомотив София победи "армейците" с 2:1. Груби грешки в отбраната на гостите и при двете попадения. А от Локо доказаха, че са сериозен фактор в българския футбол, макар и в момента столичните "железничари" да не се подвизават в елитната група.

Домакините поведоха в 6-та минута с попадение на Димитър Георгиев. При гола неточности допуснаха Перез и Чорбаджийски. След това ЦСКА изравни в 54-тата минута. Красиво изпълнение на Рий Педро и 1:1. Така се стигна до 71-та минута, когато Богомил Христов реализира за 2:1 след нова колективна неточност в отбраната на ЦСКА София.

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ: 24. Любенов, 20. Чатзилиадис, 23. Виячки, 6. Горанов, 25. Пидев, 17. Бузукис, 8. Христов, 16. Ризов (90+4 Комитски), 7. Пеев, 15. Мисяк (90+2 Бонев), 9. Георгиев (90-Ангелов)

ЦСКА: 12. Китанов, 4. Чорбаджийски, 5. Перез, 24. Марин (46-Руи Педро), 7. Виана (73-Недялков), 15. Малинов, 25. Джордан (46-Ангелов), 10. Нунеш, 23. Дюлгеров, 6. Рубен Пинто, 18. Георгиев

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ПИК TV! Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика ПИК TV! Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика