BG EN

Джизъса забрани на децата си да се татуират

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Джизъса забрани на децата си да се татуират

11483
на 23.07.2018
Джизъса забрани на децата си да се татуират
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Благой Георгиев - Джизъса категорично е забранил на трите си деца да си правят каквито и да е татуировки по тялото и дори ги е заплашил със сериозно наказание, ако все пак го сторят.

препоръчано

Самият футболист отчита своите татуси за голяма грешка, която с днешна дата никога не би допуснал. Благо дори не може да си спомни колко нарисувани кръста има по тялото си, а първата татуировка направил още като тийнейджър. Дълго след това не смеел да си съблече фланелката, за да не го види баща му.

„Това е греховно дело и сега го разбирам. Тялото е дадено на човека от Бога чисто и така трябва да си остане. Рисунките върху него са мръсотия“, философства бившият национал.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК