ГОРЕЩО
КРАЙ НА СПЕКУЛАЦИИТЕ! Прокуратурата прати в НС материалите по случая "Петрохан"
УЖАСЯВАЩИ РАЗКРИТИЯ! Следи от семенна течност открити при две от жертвите по случая "Петрохан"
В ПАРЛАМЕНТА: Приеха оставката на Антон Славчев от КПК
ПЪРВО В ПИК TV! Калин Стоянов попиля ППДБ за случая "Петрохан": Бойко Рашков да отговори защо им е дал толкова оръжия. Тези хора са извратени и психично болни (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Виктор Димчев: Андрей Гюров е ходил в хижата "Петрохан"
ЧАС ПИК
Джон Кери тръгва към Близкия изток, ще търси подкрепа срещу „Ислямска държава”
2520
на 29.08.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на САЩ Барак Обама обяви, че ще изпрати държавния секретар Джон Кери в Близкия изток, с цел търсенето на подкрепа в региона срещу джихадистите от „Ислямска държава”, предаде AFP.
препоръчано
„Силно вярвам, че държавите в региона, държави , които не винаги постигат разбирателство по много въпроси, ясно разпознават опасността, която „Ислямската държава” представлява за тях. Наредих на държавния секретар Джон Кери да отпътува за района на Близкия изток и да изгради коалиция, която е необходима за посрещането на тази заплаха”, заяви Обама.
Източник: Агенция "Фокус"
Прекъснаха заседанието в парламента, няма кворум
11989
преди 32 минути
КРАЙ НА СПЕКУЛАЦИИТЕ! Прокуратурата прати в НС материалите по случая "Петрохан"
60368
преди 35 минути


