BG EN

Дизелът и бензинът с ново поевтиняване

Икономика

Дизелът и бензинът с ново поевтиняване

47934
на 09.04.2020
Дизелът и бензинът с ново поевтиняване
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цената на бензин А95 в България продължава да пада и вече се продава за средно 1,81 лева на литър, показва специализираният сайт fuelo.net.

препоръчано

За последния месец бензинът е поевтинял средно с 40 стотинки, т.е. с цели 18,10%.

Що се отнася до дизела, средната цена е 1,88 лева на литър. Поевтиняването за един месец назад е от 37 стотинки - т.е. то възлиза на 16,44%. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК