ГОРЕЩО
ХИТ В НС! Заподозряха Емил Дечев, че е вкарал бутилка с алкохол в парламента (ВИДЕО)
Първата съпруга на Боби Михайлов скърби за легендата: Беше прекрасен човек!
Слави ГНЕВЕН за гафа със скритата нота от Техеран: Пука ли му на Гюров, че балистична ракета от Иран ще стигне до София за 9 минути? Явно не. Престъпление!
ГОРЕЩА ТЕМА! Янкулов обслужва ППДБ - превърна Борислав Сарафов в политически фактор
ЗАНУЛИХА ГИ: "Дечев и Кандев, вие сте еднодневки!". Разкриха брутален циничен случай, в който са замесени двамата нелегитимни
ЧАС ПИК
Дилма Русеф обяви, че Бразилия не е подложена на външен натиск поради близките си отношения с Русия
2963
на 10.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Бразилия Дилма Русеф заяви, че нейната страна не е подложена на външен натиск поради близките си отношения с Русия, предаде РИА Новости, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Ние не сме подложени на никакъв натиск. Ние, в Бразилия, сме против провеждането на каквато и да е политика, в основата на която лежат санкции. В Латинска Америка имаме крайно печален опит- по-точно санкциите срещу Куба, която в момента се опитва да възстанови дипломатическите си отношения“, заяви Русеф.


