ГОРЕЩО
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога КПК ще конфискува луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПЪРВО В ПИК: Пускат доставчика от екшъна с Мирчев срещу 1000 евро гаранция
ЧАС ПИК
Дилма Русеф с обвинение към бразилския вицепрезидент - искал да „приватизира“ социалните помощи
2678
на 02.05.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Бразилия Дилма Русеф каза в изявление на митинг в Сао Пауло, че кампанията за нейния импийчмънт цели приватизирането на средства, предвидени за социални програми.
препоръчано
„Аз ще се съпротивлявам на този държавен преврат, който е насочен срещу водената социална политика“, каза тя, цитирана от аржентинското издание Infobae.
В изказването си Русеф нарича вицепрезидента Мишел Темер „узурпатор“, възнамеряващ да „приватизира средствата, които се използват за социални програми“. Държавният глава отправи критики и към председателя на Камарата на депутатите Еудардо Куню, който е разследван за корупция, че „използва своя пост да получи неприкосновеност“.
свързани новини
Дилма Русеф смята да остане на власт
3440
на 28.04.2016
САМО В ПИК И "РЕТРО": Вдовицата на Боби Михайлов забегна в Италия (СНИМКИ)
82476
преди 2 часа
ЗЛОВЕЩА НАХОДКА! Откриха обезобразеното тяло на турист до хижа на Витоша
41487
преди 3 часа


