Димитър Рангелов игра 74 минути при загуба на Енерги от Байерн в турнира за Купата на Германия

4741
на 13.08.2019

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Българският футболист Димитър Рангелов изведе с капитанската лента отбора си Енерги (Котбус) и игра 74 минути при домакинската загуба на тима с 1:3 от Байерн в двубой от първия кръг на турнира за Купата на Германия по футбол.

Роберт Левандовски в 32-ата минута, Кингсли Коман в 65-ата и Леон Горецка в 85-ата минута вкараха головета за Байерн. В самия край на мача Беркан Таз от дузпа оформи крайното 3:1 за Байерн.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за Турски поток: Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за "Турски поток": Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (НА ЖИВО)