ГОРЕЩО
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
БАРЕМ ЕДИН НА ДЪРЖАВНА ИЗДРЪЖКА: Бутат с 300 зора Миро Ленин за депутат
Животът днес
До края на декември земеделските стопани трябва да изберат начин за облагане на дейността им
3375
на 18.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земеделските стопани трябва да изберат до края на декември начина на облагането на дейността им, припомнят от Националната агенция за приходите. В случай че изберат облагането да е по реда, предвиден за едноличните търговци, те трябва да прилагат този ред за срок не по-кратък от 5 последователни данъчни години, информира БНР.
препоръчано
Данъчните припомнят, че образците на декларациите могат да бъдат намерени на интернет страницата им. Документите трябва да се подадат по пощата или в офис на НАП.
Земеделците пак ще се осигуряват върху 300 лева
4885
на 03.12.2015


