BG EN

Добра новина за феновете на Гришо

Тенис

Добра новина за феновете на Гришо

16547
на 15.01.2019
Добра новина за феновете на Гришо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Григор Димитров ще изиграе двубоя си от втория кръг на "Аустрелиън Оупън" във вечерната сесия. Организаторите поставиха сблъсъка на българина с Пабло Куевас да бъде последен на корт №3 в сряда, с начален час не преди 09:30 българско време. Ето и програмата за трети корт за въпросния ден от турнира:

Корт 3, начало 02:00 часа:
Стефанос Циципас - Виктор Троицки
Астра Шарма - Мария Сакари
Дона Векич - Кимбърли Байрел

не преди 09:30 часа:
Григор Димитров - Пабло Куевас

Това ще бъде четвърти дуел между двамата, като Димитров води с 2-1 победи. Българинът спечели и двата мача на твърди кортове – Париж (2014) и Сидни (2016), но загуби сблъсъка им на клей в Истанбул (2015), акцентира "Тенис24". Утре пък феновете на Гришо в България ще могат да проследят срещата му в значително по-удобен час в сравнение с първия мач на Димитров в Мелбърн срещу Типсаревич.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК