ДРАМА В УНГАРИЯ! НОКАУТ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! МОЛ Види екзекутира "орлите" с 1:0

71553
на 01.08.2018
ДРАМА В УНГАРИЯ! НОКАУТ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! МОЛ Види екзекутира орлите с 1:0

Лудогорец отпадна от унгарския МОЛ Види във 2-ия квалификационен кръг на Шампионската лига след 0:1 в реванша в Разград завърши 0:0.

Австрийският съдия показа червен картон на Мисиджан още в края н апървото полувреме, след което домакините поведоха. До края Лудогорец не успя да изравни и отива да играе в Лига Европа. Бразилските звезди не играха нищо, както и полският централен нападател Швиерчок.

В състава на българския шампион имаше няколко изненади. Атаката води Якуб Шверчок за сметка на Клаудиу Кешерю, който е на пейката. В отбрана Георги Терзиев е заменил Рафаел Форстър, а в халфовата линия започна Густаво Кампаняро за сметка на Лукас Саша.

Срещата започна с натиск на Лудогорец. Разградчани имаха шанс да реазилизат още в 3-ата минута. Тогава Марселиньо извезе великолепно Мисиджан сам срещу вратаря, но холандецът спря лошо на гърди и бе застигнат от бранителите на домакините.

Постепенно унгарците заиграха доста грубо, но австрийският рефер Мануел Шютенгрубер се задоволяваше да комуникира с играчи на домакините и да ги моли да не ритат противника. От своя страна показа няколко жълти картони за "симулация" на играчи на орлите.

Така се стигна до 40-ата минута, в която защитник на МОЛ Види изблъска с ръка Мисиджан в наказателното поле, а реферът спря играта за да даде втори жълт картон за симулация на Мисиджан, съобщава Спортал.бг. Така разградчани продължиха с числено намален състав и предвид слабата им игра до този момент до края на полувремето пуснаха и гол.

Това се случи в 45-ата минута, когато Хаджич реализира отблизо с глава след разбъркване в наказателното поле на гостите.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете