BG EN

Драма! Затвор грози Ваня Цветкова

ЧАС ПИК

Драма! Затвор грози Ваня Цветкова

35874
на 10.05.2014
Драма! Затвор грози Ваня Цветкова
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ваня Цветкова се страхува да се върне в САЩ и затова се съгласява на всякакви ангажименти за телевизията тук. След като прекара дълги години в Америка, звездата от класиката "Лавина" се завърна в родината не защото много са ѝ залипсвали високите ни сини планини, а за да се скрие от щатските власти, пише "Слава". Ваня е с двойно гражданство и е наказуема по всички закони в Страната на неограничените възможности. 
Малко преди да си дойде у нас за снимките на "Седем часа разлика", Цветкова била погната от данъчните служби за укриване на приходи в началото на кариерата си като крупие по казината в Лас Вегас. През тези години тя скрила някои от хонорарите си и парични подаръци от благодарни клиенти в декларацията си за пред властите. Отгоре на всичко така извъртяла всичко, благодарение на вродения български тарикатлък, че държавата ѝ върнала взети данъци. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК