Драма прати Спортинг (Лисабон) напред в Лига Европа

4933
на 11.12.2015

Спортинг (Лисабон) достигна до 1/16-финалите на Лига Европа по драматичен начин, след като обърна Бешикташ за успеха с 3:1 в мач от Група „Н“ на турнира. Така „лъвовете“ завършиха втори в групата с точка повече от „черните орли“.

Турският тим поведе с гол на ветерана Марио Гомес в 58-ата минута, но в 67-ата Ислам Слимани изравни. Само 5 минути по-късно Браян Руис даде аванс на „зелено-белите“. Теофило Гутиерес реши всичко с гола си в 77-ата минута за 3:1.

Първи в групата завърши Локомотив (Москва). „Железничарите” разбиха албанския Скендербеу с 3:0 като гост. Дмитри Тарасов откри още в 18-ата минута, а последните два гола паднаха в края на срещата. Байе Омар Ниасе (89) вкара за 0:2, а в добавеното време Александър Самедов оформи класиката – 0:3.

Група "H"
Спортинг Лисабон - Бешикташ 3:1
0:1 Марио Гомес (58), 1:1 Ислам Слимани (67), Брайън Руис (72), 3:1 Брайън Руис (78)

Скендербеу - Локомотив Москва 0:3
0:1 Дмитрий Тарасов (18), 0:2 Ниасе (89), 0:3 Самедов (90+1)

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)