Драматична победа за Валенсия над Гранада

2269
на 24.02.2014

Валенсия постигна драматична победа с 2:1 над Гранада в мач от 25-тия кръг на Примера дивисион.

Успехът за "прилепите" дойде, благодарение на гол в добавеното време на мача, когато след центриране в наказателното поле, вратарят на гостите Фернандес изби, но на крака на Рубен Вецо, който от въздуха успя да вкара за 2:1.

Преди това в началото на второто полувреме Гранада откри резултата след гол на Пити, дошъл след грешка в отбраната на Валенсия и хубав изстрел от воле.

В 64-а минута Пако Алкасер изравни резултата, възползвайки се от центриране на Фегули.

В класирането Валенсия е на осмо място с 35 точки, а Гранада е на 13-а позиция с 27.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите