BG EN

Дрогиран нападна бодигард в игрална зала

Региони

Дрогиран нападна бодигард в игрална зала

5027
преди 1 часа
Дрогиран нападна бодигард в игрална зала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

36-годишен мъж от Сандански нападна и нанесе множество порезни рани на 22-годишен охранител пред игрална зала в града, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Благоевград и Окръжната прокуратурата.

препоръчано

Сигналът за нападението е подаден вчера около 01:27 часа на тел. 112.

Пристигналите на място униформени са установили, че пред игралната е възникнал скандал между двама мъже, при който 36-годишен санданчанин е нанесъл удари с юмруци и повърхностни порезни рани в областта на лицето, гръдния кош, дясната ръка и левия крак на 22-годишен негов съгражданин.

Пострадалият е настанен за лечение в МБАЛ-Петрич без опасност за живота.

Извършителят на деянието е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Направена му е проба с техническо средство за употреба на наркотик, която е отчела положителен резултат. 

Под ръководството на Районна прокуратура-Благоевград, Териториално отделение-Сандански, се води досъдебно производство.

С постановление на прокурор 36-годишният Г.А. е привлечен в качеството на обвиняем за това, че е извършил непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и изразяващи явно неуважение към обществото, като деянието по своето съдържание се отличава с изключителен цинизъм и дързост.

Спрямо обвиняемия е постановено задържане за срок до 72 часа. Предстои да бъде внесено в съда на искане за вземане на мярка за неотклонение.

За извършеното престъпление законът предвижда наказание лишаване от свобода до пет години. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК