BG EN

Държавният секретар на САЩ на визита в Брюксел следващата седмица

ЕС

Държавният секретар на САЩ на визита в Брюксел следващата седмица

5425
на 20.03.2021
Държавният секретар на САЩ на визита в Брюксел следващата седмица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавният секретар на САЩ Антъни Блинкън ще посети Брюксел следващата седмица, за да се срещне с външните министри на страните от НАТО и със служители на Европейския съюз.

препоръчано

Тази визита идва в момент, когато администрацията на президента Джо Байдън иска да заздрави трансатлантическите връзки, съобщи говорител на Държавния департамент, цитиран от Ройтерс и Асошиейтед прес.

На срещата на 23 и 24 март Блинкън ще се присъедини към останалите външни министри, за да обсъди предложените промени в алианса, както и тревогите, свързани с Китай и Русия, климатичните промени, кибер и енергийната сигурност и други въпроси.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК