ГОРЕЩО
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ТАКТИЧЕСКИ ПРОВАЛ: Ген. Атанасов призна ГОЛЯМАТА ГРЕШКА на ППДБ
Акценти
Евгений Михайлов : "Тишината в спалнята" на Татяна Дончева може да бъде утешена само от коалиционните кавалери на Д(С)Б
90594
на 06.07.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Режисьорът Евгений Михайлов коментира с чувство на хумор случващото се на политическата сцена и по-конкретно отношенията между т.нар. нови партии. Ето какво написа той на профила си във Фейсбук:
препоръчано
„Дочуто във фейса:
"Тишината в спалнята" на Татяна Дончева може да бъде утешена само от коалиционните кавалери на Д(С)Б. А заедно с Мая Манолова, могат да сложат в джоба и руската, и шведската тройка."
Еее, не е ли готино?
Бих добавил:А защо не и петорка!?“



