BG EN

Евродепутатът Емил Радев подари билети за 3D кино на младежи, лишени от родителска грижа

Политика

Евродепутатът Емил Радев подари билети за 3D кино на младежи, лишени от родителска грижа

2714
на 29.12.2015
Евродепутатът Емил Радев подари билети за 3D кино на младежи, лишени от родителска грижа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Евродепутатът от ГЕРБ/ЕНП Емил Радев подари билети за 3D кино на възпитаниците на дом „Княгиня Надежда” във Варна. Младежите, лишени от родителска грижа, избраха да гледат приключенския филм „В сърцето на морето”. Той разказва вълнуващата история, вдъхновила и Херман Мелвил за романа „Моби Дик”.

препоръчано

Заедно със страхотното кино приключение възпитаниците на дом „Княгиня Надежда” получиха и пуканки и безалкохолни напитки, които допълниха преживяването им. Те приеха с искрена благодарност инициативата на Емил Радев, който прави благотворителния жест за втора поредна година.  

„Класическите епични истории обикновено ни показват колко е важна силата на духа. Тя крепи вярата и вдъхва надежда, помага ни да посрещаме предизвикателствата”, коментира евродепутатът и в навечерието на Нова година пожела на младежите здраве и силен дух.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК