ГОРЕЩО
Красимир Вълчев, водач на листата в Стара Загора: ГЕРБ – СДС най-категорично подкрепя образованието (СНИМКИ)
КЬОРСОКАК: Вижте как ще се окаже, че заради протестите на Асен и Мирчев българският народ за пореден път е ручал жабетата
Захлупва ни средиземноморски ЦИКЛОН. Денят започва с дъждове и сняг, духат неприятни ветрове (КАРТИ)
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейският съюз и африканските страни ще организират специална среща на върха тази година, за да обсъдят предизвикателствата от миграцията, заяви премиерът на Малта Джоузеф Мускат, предаде ДПА.
Лидерите на ЕС са се договорили да "проведат по-късно тази година в Малта специална среща на върха по (въпросите на) миграцията между ЕС, Африканския съюз и ключови страни ", съобщи Мускат в Туитър.
препоръчано


